Unique place

Luksusowy hotel nad polskim morzem

Apollo to butikowy hotel pełen historii, położony nad samym Bałtykiem, w Darłówku Wschodnim- dzielnicy Darłowa, jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscowości na Pomorzu.

Hotel Apollo jest miejscem idealnym, zarówno dla rodzin, zakochanych, a także tych, którzy pragną połączyć wypoczynek z pracą. Wyjście bezpośrednio na plażę, czterogwiazdkowy standard pokoi, wyposażonych w wiele udogodnień oraz nasz zespół sprawią, że jakość  spędzonego u nas czasu, będzie na najwyższym poziomie.

Nasz hotel powstał, aby zapewnić każdemu z Gości doskonały komfort, a tym samym sprawić, że pobyt w Darłówku spełni największe oczekiwania każdego, kto do nas zawita.

Nasza kawiarnia widokowa ma za zadanie pobudzić wszystkie zmysły naszych Gości. Niepowtarzalny widok na całą plażę, świeże wypieki naszych cukierników, lody własnej produkcji i świeżo mielona kawa, to jedynie część unikatowej oferty.

Zapraszamy do spędzenia wakacji 2020 w unikatowych, niezwykle komfortowych domkach apartamentowych, zlokalizowanych na terenie Hotelu****Apollo !

Hotel by the Polish sea.

DARŁOWO APARTMENT AT THE BEACH OFFERS FAMILY ACCOMMODATION NEAR THE BEACH.