Domek Apartamentowy z widokiem na morze

Pokój typu studio

Pokój z widokiem na morze, posiadający dwa przestronne, oddzielne pokoje, z dwoma prywatnymi balkonami. Idealny dla rodzin bądź przyjaciół, podróżujących razem. Komfortowe łoże małżeńskie w jednym z pokoi oraz pojedyncze łóżko i rozkładana sofa w drugim.

Pokój z widokiem na park

Pokój o wytwornym, komfortowym charakterze, za oknami którego, w pobliżu fontanny, o postaci greckiej bogini, pośród uliczek spacerowych, widnieją zielone drzewa i kolorowe kwiaty. Pokój posiada łoże małżeńskie  lub dwa oddzielne łóżka, w zależności od konfiguracji.

Pokój z widokiem na morze

Pokój z prywatnym balkonem lub wyjściem na duży taras widokowy z prywatnymi leżakami, z miejscem stosownie oddzielonym od innych pokoi. Z okien pokoju obserwować można błękitną taflę  Bałtyku i złoty piasek plaży.

Apartament

Wytworny i przestronny apartament, posiadający zarówno prywatny balkon od strony morza, jak i przestronny taras widokowy, z leżakami od strony miasta, na który słońce świeci najdłużej, oferując  błogie chwile w jego promieniach.

De Luxe

Pokój z przestronnym balkonem, na którym zażywać można kąpieli słonecznych, na prywatnych leżakach lub podziwiać z góry piękny, zielony park z fontanną. Widok wychodzi zarówno na  park, jak i morze (od strony bocznej) oraz miasto.