Restauracja Plażowa Hotelu Apollo jest miejscem wyjątkowym. Stylowe wykończenie wnętrz naszej restauracji, godne są Apolla – Boga piękna, muzyki, wróżb, światła, prawdy, porządku i życia, patrona sztuki i poezji. Najmłodszego i najpiękniejszego mężczyzny z panteonu greckich bóstw. Na ścianach restauracji znajdują się freski oraz płaskorzeźby przedstawiające motywy z mitologii greckiej. Marmurowa posadzka oraz nastrojowa kolorystyka nadają całości wyniosły i harmonijny ton.

Z restauracji Plażowej Hotelu Apollo rozpościera się przepiękna panorama. Widać z niej plażę, falochron spacerowy oraz Bałtyk. Romantyczną kolację we dwoje lub rodzinny obiad, umili Państwu dźwięk muzyki fortepianowej.

W naszej restauracji serwujemy zarówno staropolskie specjały, jak i wykwintne potrawy kuchni śródziemnomorskiej. Nasze dania zaspokoją wysublimowane gusta każdego smakosza.

Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom Gości naszego Hotelu, Restauracja Plażowa oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów pochodzących z gospodarstw agroturystycznych. W naszej bogatej ofercie znajdują się m.in. EKO śniadania oraz bufet kolacyjny z produktów wiejskich.

W trosce o zdrowie Twoje oraz Twojego dziecka, przy przyrządzaniu naszych potraw korzystamy wyłącznie z produktów regionalnych. Wykorzystujemy jedynie swojskie produkty mleczarskie, uprawiane bez użycia pestycydów warzywa z farm ekologicznych, pochodzące z codziennych połowów ryby, świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców, wytwarzany na miejscu kwas chlebowy oraz miód z okolicznych barci. Potrawy mięsne przygotowujemy natomiast wyłącznie z wyrobów garmażeryjnych pochodzących z miejscowej firmy zajmującej się wędliniarstwem naturalnym. Na śniadania serwujemy szynki wędzone dymem z drewna owocowego, wiejskie jaja oraz znakomite wypieki naszej hotelowej cukierni.